Anna Lisa Thomson

Anna Lisa Thomson
Anna Lisa Thomson
Anna Lisa Thomson
Anna Lisa Thomson
Anna Lisa Thomson
Anna Lisa Thomson
Anna Lisa Thomson
Anna Lisa Thomson
Anna Lisa Thomson
Anna Lisa Thomson

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

ANNA-LISA THOMSON, vas, lergods, Upsala Ekeby 1940-tal, dekor i relief av havsväxter och djur, vit glasyr, med kopparinsats, höjd 38 cm

Smärre glasyr nagg

606397

2019-01-17