Klubbat för:
3 000 SEK
2 000 SEK
ANNA-LISA THOMSON, vas, lergods, Upsala Ekeby 1940-tal, dekor i relief av havsväxter och djur, vit glasyr, med kopparinsats, höjd 38 cm
Smärre glasyr nagg
606397
2019-01-17