Sven Ljungberg oljemålning

Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

SVEN LJUNGBERG, Stenbrott under åskhimmel, Horns udde, Öland, signerad Sven Ljungberg och daterad 44, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 45,5 x 61 cm

606409

2019-01-18