Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
SVEN LJUNGBERG, Stenbrott under åskhimmel, Horns udde, Öland, signerad Sven Ljungberg och daterad 44, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 45,5 x 61 cm
606409
2019-01-18