Skåp barock 1700-tal

Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal
Skåp barock 1700-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, barock, 1700-tal, mörkbetsad furu, dörrar med träspeglar, invändigt textilklädda hyllplan, bakstycke med etikket från Hjalmar Hellman Antikvitetshandlare Stockhol, höjd ca 195 137x54 cm, nyckel fnns

Åldersslitage. Orangrepp, renoverat kompletterat/omarbetat. Över- och underskåp sannolikt ej ursprugligen sammanhörande. Torrsprickor

606411

2019-01-17