Serveringsfat bricka silver
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVERINGSFAT, bricka i silver, profilerat brätte med fascesstav, stämplad G.A.B, Stockholm 1922, diameter 36 cm, vikt ca 810 g
Bruksslitage, monogramgravyr J, undersidan med minnesgravyr
606413
2019-01-18