Serveringsfat bricka silver

Serveringsfat bricka silver
Serveringsfat bricka silver
Serveringsfat bricka silver
Serveringsfat bricka silver
Serveringsfat bricka silver
Serveringsfat bricka silver
Serveringsfat bricka silver
Serveringsfat bricka silver
Serveringsfat bricka silver
Serveringsfat bricka silver
Serveringsfat bricka silver
Serveringsfat bricka silver

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SERVERINGSFAT, bricka i silver, profilerat brätte med fascesstav, stämplad G.A.B, Stockholm 1922, diameter 36 cm, vikt ca 810 g

Bruksslitage, monogramgravyr J, undersidan med minnesgravyr

606413

2019-01-18