Ludvig Löfgren unik skulptur
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LUDVIG LÖFGREN, skulptur ur vanitas serien, unik, Kosta Boda, i form av en dödskalle, vit och transparant glasmassa med bemålad dekor i blått och rosa, signerad 7419030 Kosta Boda Unique Ludvig Löfgren, höjd 16 cm
Micronagg längs kanten (sannolikt från tillverkning)
606414
2019-01-17