Ludvig Löfgren unik skulptur

Ludvig Löfgren unik skulptur
Ludvig Löfgren unik skulptur
Ludvig Löfgren unik skulptur
Ludvig Löfgren unik skulptur
Ludvig Löfgren unik skulptur
Ludvig Löfgren unik skulptur
Ludvig Löfgren unik skulptur
Ludvig Löfgren unik skulptur
Ludvig Löfgren unik skulptur
Ludvig Löfgren unik skulptur
Ludvig Löfgren unik skulptur
Ludvig Löfgren unik skulptur

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LUDVIG LÖFGREN, skulptur ur vanitas serien, unik, Kosta Boda, i form av en dödskalle, vit och transparant glasmassa med bemålad dekor i blått och rosa, signerad 7419030 Kosta Boda Unique Ludvig Löfgren, höjd 16 cm

Micronagg längs kanten (sannolikt från tillverkning)

606414

2019-01-17