Curt Agge oljemålning

Curt Agge oljemålning
Curt Agge oljemålning
Curt Agge oljemålning
Curt Agge oljemålning
Curt Agge oljemålning
Curt Agge oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT AGGE (född 1929): Molndans cumulus, signerad Curt Agge, olja på duk,54x65 cm

606416

2019-01-20