Karmstolar 1700-tal rokoko

Karmstolar 1700-tal rokoko
Karmstolar 1700-tal rokoko
Karmstolar 1700-tal rokoko
Karmstolar 1700-tal rokoko
Karmstolar 1700-tal rokoko
Karmstolar 1700-tal rokoko
Karmstolar 1700-tal rokoko
Karmstolar 1700-tal rokoko
Karmstolar 1700-tal rokoko
Karmstolar 1700-tal rokoko
Karmstolar 1700-tal rokoko
Karmstolar 1700-tal rokoko
Karmstolar 1700-tal rokoko
Karmstolar 1700-tal rokoko
Karmstolar 1700-tal rokoko
Karmstolar 1700-tal rokoko

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1700-tal, rokoko, skuren dekor, bemålade, sitthöjd ca 45, rygghöjd 96 resp. 93,5 cm

Renoverade, kompletterade, slitage, senare sitsar, en med glappande armlän

606417

2019-01-20