Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
SVANTE KEDE (1877-1955): Snasahögarna, signerad Svante Kede, daterad 1910, olja på duk, ca 68x64 cm
Zustandsbeschreibung
Ringa färgbortfall
606419
2019-01-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner