Svante Kede oljemålning

Svante Kede oljemålning
Svante Kede oljemålning
Svante Kede oljemålning
Svante Kede oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

SVANTE KEDE (1877-1955): Snasahögarna, signerad Svante Kede, daterad 1910, olja på duk, ca 68x64 cm

Zustandsbeschreibung

Ringa färgbortfall

606419

2019-01-18