Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTAL / KOLONN, 1900-tal, gustaviansk stil, kanelerad dekor, bemålad, höjd 120, diameter 31 cm

Brukkslitage

606425

2019-01-17