Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL, (född 1934): "Ulla Winblad (Epistel 80)", signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, ca 42x28,5 cm

606443

2019-01-17