Planschverk med florabilder

Planschverk med florabilder
Planschverk med florabilder
Planschverk med florabilder
Planschverk med florabilder
Planschverk med florabilder
Planschverk med florabilder
Planschverk med florabilder
Planschverk med florabilder

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLANSCHVERK, med florabilder, ca 120 st, 1800/1900-tal, stålstick utgåva, märkt Maubert, samt Lebrun, stålstick, ca 27x18 cm

Några med stämplar, fläckar förekommer, veck och gulnader, ej genomgångna

606457

2019-01-17