Tillbaka till katalog

Borens bordslampa

Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa
Borens bordslampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

BORENS BELYSNING, bordslampa, 1960/70-tal, mässing och plåt, ställbar arm, undertill etikettmärkt Borens 8607, höjd ca 30, längd 25 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

606489

Datum:

2019-01-17