Taklampa koppar Light up the dark

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, stomme av svärtad metall, 3 perforerade skärmar i koppar, 1950-/60-tal, höjd ca 120, Ø 40 cm

Bruksspår, märken/repor, anlöpningar, ej funktionstestad

606505

2019-01-27