Taklampa koppar Light up the dark
2019-01-27
606505
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, stomme av svärtad metall, 3 perforerade skärmar i koppar, 1950-/60-tal, höjd ca 120, Ø 40 cm
Bruksspår, märken/repor, anlöpningar, ej funktionstestad