Braque färglitografi ur Derriere le Miroir

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGE BRAQUE (Frankrike, 1882-1963): efter, Komposition, ur Derriere le Miroir 36-37-38, signerad i trycket, färglitografi, bildmått ca 35x20,5 cm,

Se även auktionsnummer: 606511.

606509

2019-01-21