Georges Braque ur Derriere le Miroir

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGE BRAQUE (Frankrike, 1882-1963): efter, "Compotier", ur Derriere le Miroir 48, signerad i trycket, färglitografi, bildmått ca 34x27 cm,
Litteratur: Maeght, no 1012

606518

2019-01-20