Taklampa Italien

Taklampa Italien
Taklampa Italien
Taklampa Italien
Taklampa Italien
Taklampa Italien
Taklampa Italien

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORIANO FAVARETTO (född 1956), "Ciak si gira", takarmatur, glas samt metall, för Murano, Italien, 1980-tal, samtliga kupor signerade, höjd med upphängning ca 80 cm, diameter 45 cm

606545

2019-01-20