Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
BO NOTINI, taklampa, stomme i mässing, bärnstensfärgade flaskupor med etsad dekor, Böhlmarcks 1940-tal. höjd ca 60, Ø 69 cm
Bruksspår, 1 skärm med nagg, ej funktionstestad
606548
2019-01-27