Bokskåp Karl Johan 1800-tal
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-talets andra kvartal, Karl Johan, mahognyfanér, 2-delat, invändigt med inredning flyttbara hyllplan, höjd ca 226, 180x53 cm, nycklar(2) medföljer
Slitage, kompletterat, senare toppskiva på krön, hyllplan med ursparningar, listdel saknas
606577
2019-01-19