Bokskåp Karl Johan 1800-tal

Bokskåp Karl Johan 1800-tal
Bokskåp Karl Johan 1800-tal
Bokskåp Karl Johan 1800-tal
Bokskåp Karl Johan 1800-tal
Bokskåp Karl Johan 1800-tal
Bokskåp Karl Johan 1800-tal

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets andra kvartal, Karl Johan, mahognyfanér, 2-delat, invändigt med inredning flyttbara hyllplan, höjd ca 226, 180x53 cm, nycklar(2) medföljer

Slitage, kompletterat, senare toppskiva på krön, hyllplan med ursparningar, listdel saknas

606577

2019-01-19