Golvlampa design Severin Hansen Light up the dark

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SEVERIN HANSEN J:R, golvlampa, Bridge, betsad formböjd bok, trepassfot, lamphållare i mässing, Haslev Møbelsnedkeri, 1950-tal, höjd ca 164 cm

Bruksslitage, saknar skärn, saknar metalltyngd i foten, klippt el, ej funktionstestad

606615

2019-01-27