Byrå 1900-tal
2019-01-18
606628
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets mitt, fyra lådor, grå bemålning, beslag i mässing, höjd ca 86, 83x41 cm, nyckel saknas
Senare bemålning, nyckel saknas