National X-Ray Reflector takarmatur

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATIONAL X-RAY REFLECTOR COMPANY, takarmatur, mässing, USA, Chicago, 1920-tal, eye comfort, höjd ca 55, diameter 25 cm

Kupan med smärre slitage, inv. nagg

606648

2019-01-19