Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NATIONAL X-RAY REFLECTOR COMPANY, takarmatur, mässing, USA, Chicago, 1920-tal, eye comfort, höjd ca 55, diameter 25 cm
Kupan med smärre slitage, inv. nagg
606648
2019-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här