Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampor, 2 st., koppar, vitlackerade insidor, ena lampan etikettmärkt, 1960-tal, höjd ca 35, Ø 24 cm
Bruksspår, repor, någon buckla, ej funktionstestade
606661
2019-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här