Taklampor design H-A Jakobsson Light up the dark

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampor, 2 st., koppar, vitlackerade insidor, ena lampan etikettmärkt, 1960-tal, höjd ca 35, Ø 24 cm

Bruksspår, repor, någon buckla, ej funktionstestade

606661

2019-01-27