Såssnipor 2 st silver

Såssnipor 2 st silver
Såssnipor 2 st silver
Såssnipor 2 st silver
Såssnipor 2 st silver
Såssnipor 2 st silver
Såssnipor 2 st silver
Såssnipor 2 st silver
Såssnipor 2 st silver
Såssnipor 2 st silver
Såssnipor 2 st silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SÅSSNIPOR, 2 st, silver, rokokostil, 1900-tal, svensk importstämpel, fötter och hänkel med blomsterdekor, den större med invändig förgyllning, längd ca 15 resp. 19 cm, vikt ca 481 g

Synlig lödskarv

606676

2019-01-20