Såssnipor 2 st silver
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 800 SEK
SÅSSNIPOR, 2 st, silver, rokokostil, 1900-tal, svensk importstämpel, fötter och hänkel med blomsterdekor, den större med invändig förgyllning, längd ca 15 resp. 19 cm, vikt ca 481 g
Synlig lödskarv
606676
2019-01-20