Judith Johansson matta

Judith Johansson matta
Judith Johansson matta
Judith Johansson matta
Judith Johansson matta

Klubbat för:

7 800 SEK

5 000 SEK

JUDITH JOHANSSON, matta, "Rosengård", 1960-tal, röllakan, signerad JJ, ca 260x198 cm

Medföljer, "JJ : så vävdes ett livsverk : en berättelse om de vävda konstverken från Judit Johanssons ateljé i Knäred", av Torsten Andersson, Britt-Mari Glyssbo

606679

2019-01-21