Verner Thomé akvarell

Verner Thomé akvarell
Verner Thomé akvarell
Verner Thomé akvarell
Verner Thomé akvarell
Verner Thomé akvarell
Verner Thomé akvarell
Verner Thomé akvarell
Verner Thomé akvarell

Klubbat för:

50 EUR

Utropspris

200 EUR

VERNER THOMÉ (1878-1953) Strandvy, signerad samt daterad 1945, akvarell, 29x36 cm

606687

2019-01-27