Tyko Sallinen oljemålning

Tyko Sallinen oljemålning
Tyko Sallinen oljemålning
Tyko Sallinen oljemålning
Tyko Sallinen oljemålning
Tyko Sallinen oljemålning
Tyko Sallinen oljemålning
Tyko Sallinen oljemålning
Tyko Sallinen oljemålning

Klubbat för:

1 200 EUR

Utropspris

600 EUR

TYKO SALLINEN (1879-1955) Sensommar, signerad samt daterad -22, olja på pannå, 40x50 cm

606699

2019-01-27