Mikko Carlstedt akvarell

Mikko Carlstedt akvarell
Mikko Carlstedt akvarell
Mikko Carlstedt akvarell
Mikko Carlstedt akvarell
Mikko Carlstedt akvarell
Mikko Carlstedt akvarell
Mikko Carlstedt akvarell
Mikko Carlstedt akvarell

Klubbat för:

50 EUR

300 EUR

MIKKO CARLSTEDT (1892-1964) Gatuvy i Roskilde, signerad samt daterad 6/6 1914, akvarell 36x27 cm

606700

2019-01-27