BARBRO NILSSON "Salerno grön med enkel bård", MMF
Klubbat för:
70 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
BARBRO NILSSON, Salerno grön med enkel bård", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1948, rölakan, signerad BN AB MMF, 248 x 185 cm
För konditionsrapport kontakta andreas.knutsson@auktionsverket.se
Smärre slitage, några fläckar, något blekt, några skadade fransar
606705
2019-03-10