BARBRO NILSSON "Salerno grön med enkel bård", MMF

BARBRO NILSSON
BARBRO NILSSON
BARBRO NILSSON
BARBRO NILSSON
BARBRO NILSSON
BARBRO NILSSON
BARBRO NILSSON
BARBRO NILSSON
BARBRO NILSSON
BARBRO NILSSON

Klubbat för:

70 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

BARBRO NILSSON, Salerno grön med enkel bård", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1948, rölakan, signerad BN AB MMF, 248 x 185 cm

För konditionsrapport kontakta andreas.knutsson@auktionsverket.se

Smärre slitage, några fläckar, något blekt, några skadade fransar

606705

2019-03-10