Klockarmband 18 k guld med klocka

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KLOCKARMBAND, 18 k guld, fiskbensmönster, stämplad 1963, bredd 1 cm, längd 17,7 cm resp. 17,7 cm, medföljer armbandsur Longines, förgylld metall, quartz, total vikt ca 32 g

Armbandsur med sliten yta, ej funktionstestad

606706

2019-01-19