Byrå 4-lådig 1800-tal

Byrå 4-lådig 1800-tal
Byrå 4-lådig 1800-tal
Byrå 4-lådig 1800-tal
Byrå 4-lådig 1800-tal
Byrå 4-lådig 1800-tal
Byrå 4-lådig 1800-tal
Byrå 4-lådig 1800-tal
Byrå 4-lådig 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 4-lådig, 1800-tal, fanerad i björk, nyckelbeslag i skinn, höjd ca 106, 104x49 cm, nyckel finns

Repor, märken, slitage, torrsprickor, en nyckel fast i lås

606720

2019-01-20