Madeleine Pyl litografi

Madeleine Pyl litografi
Madeleine Pyl litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, signerad och numrerad HC 14/20, färglitografi, bildmått 56,5x42,5 cm

606730

2019-01-20