Niklas Hoflin ´´Arkipelag´´ golvlampa

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

NIKLAS HOFLIN, ´´Arkipelag´´ golvlampa, samtida, formgiven 2005, Ruben Lighting, med hylla, svartlackerad metall, böjbar arm, totalhöjd ca 160 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage och repor

606731

Päivämäärä:

2019-01-20