Niklas Hoflin ´´Arkipelag´´ golvlampa
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
NIKLAS HOFLIN, ´´Arkipelag´´ golvlampa, samtida, formgiven 2005, Ruben Lighting, med hylla, svartlackerad metall, böjbar arm, totalhöjd ca 160 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage och repor
606731
Päivämäärä:
2019-01-20