Walter Harrowing oljemålning

Walter Harrowing oljemålning
Walter Harrowing oljemålning
Walter Harrowing oljemålning
Walter Harrowing oljemålning
Walter Harrowing oljemålning
Walter Harrowing oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

WALTER HARROWING, (England, 1847-1904): Häst i stall, signerad och daterad Walter Harrowing 1887, olja på duk, ca 58x71 cm

Lagning

606738

2019-01-19