Jenny Nyström, oljemålning
Klubbat för:
30 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Barn på sommaräng,
signerad och daterad Jenny Nyström 1943, olja på duk, 22 x 27 cm.
För frågor och konditionsrapport kontakta charlotte.kreuger.cederlund@auktionsverket.se@auktionsverket.se
606778
2019-03-10