Jenny Nyström, oljemålning

Jenny Nyström, oljemålning
Jenny Nyström, oljemålning
Jenny Nyström, oljemålning
Jenny Nyström, oljemålning
Jenny Nyström, oljemålning
Jenny Nyström, oljemålning
Jenny Nyström, oljemålning
Jenny Nyström, oljemålning

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Barn på sommaräng,
signerad och daterad Jenny Nyström 1943, olja på duk, 22 x 27 cm.

För frågor och konditionsrapport kontakta charlotte.kreuger.cederlund@auktionsverket.se@auktionsverket.se

606778

2019-03-10