Soffbord 1960-tal

Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal
Soffbord 1960-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1960-tal, fanér i ek och teak, avlastningsdel med rotting, höjd ca 55, 148x56 cm

Skiva med lagning, repor, märken, rotting med skada

606780

2019-01-18