Kaj Franck Sargasso vas

Kaj Franck Sargasso vas
Kaj Franck Sargasso vas
Kaj Franck Sargasso vas
Kaj Franck Sargasso vas
Kaj Franck Sargasso vas
Kaj Franck Sargasso vas

Klubbat för:

80 EUR

Utropspris

200 EUR

KAJ FRANCK, vas, Sargasso-serien, sign. Nuutajärvi Notsjö, 1960/70-tal, brunt bubbelglas, höjd 20,5 cm, diameter 15,5 cm.

606781

2019-01-18