Grete Jalk soffa
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GRETE JALK, 2-sitssoffa, modell 118/2, stomme av teak, sitt- och ryggdynor med spiralfjädrar, klädsel i brunt textil, brickmärkt France & Søn, Danmark, 1950-tal, längd ca 158, sitthöjd 40 cm
Bruksslitage, märken, repor
606795
2019-01-22