Grete Jalk soffa

Grete Jalk soffa
Grete Jalk soffa
Grete Jalk soffa
Grete Jalk soffa
Grete Jalk soffa
Grete Jalk soffa
Grete Jalk soffa
Grete Jalk soffa

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

GRETE JALK, 2-sitssoffa, modell 118/2, stomme av teak, sitt- och ryggdynor med spiralfjädrar, klädsel i brunt textil, brickmärkt France & Søn, Danmark, 1950-tal, längd ca 158, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, märken, repor

606795

2019-01-22