Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, samtida, märkt Zanzibar, Spanien, fanerat i körsbär, beslag i vitmetall, delbart i 3 dlr, på hjul, lösa ben medföljer, höjd ca 189, 120x42 cm

Bruksslitage

606798

2019-01-19