Kaffeservis i silver Mappin & Webb Sheffield

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr., silver, Mappin & Webb LTD, Sheffield 1930-31, Art Deco, bestående av: kaffekanna, gräddkanna, sockerskål, kaffekannans höjd ca 18 cm, totalvikt inkl., handtag ca 650 g

Slitage, buckor och repor

606815

2019-01-21