Edoardo Federca De Martino akvarell

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDOARDO FEDERICA DE MARTINO (1838-1912), Segelskuta, signerad, akvarell, ca ca 17x12 cm

606817

2019-01-18