Charles Zublena "poolstolar"

Charles Zublena
Charles Zublena
Charles Zublena
Charles Zublena
Charles Zublena
Charles Zublena
Charles Zublena
Charles Zublena

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHARLES ZUBLENA, (2) liggmöbler, modell "LP Club 41", gjuten glasfiber, för ute- och innebruk, 1960-tal, tillverkade av Les Plastiques de Bourgogne, Frankrike, längd ca 169, bredd 63 cm

Slitage, vissa avslag/skador

606819

2019-01-22