Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
SOFFA, KARMSTOLAR, 1 par, BORD, rokokostil, 1900-talets första hälft, bonad björk, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, soffans längd ca 134, bordets höjd 66, diameter 72 cm
Bruksslitage
606827
2019-01-19