Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MIKAEL KIHLMAN (född 1953): ´´I Begynelsen var Bunderbank´´, signerad och numrerad Mikael Kihlman, 17/30, torrnål, bildmått ca 62x48 cm
Ej examinerad ur am
606832
2019-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här