Matbord Dux 1960-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RUUD EKSTRAND & CHRISTER NORMAN, "Formula", bordsskiva belagd med plastlaminat, spännben i förkromade stålrör, modellen formgiven för Dux, 1960-/70-tal, höjd 65, Ø 120 cm
Bruksslitage, repor, benen med viss anlöpning
606842
2019-01-22